Прем'єру опери Россіні у Ковент-Гардені освистали через відверту сцену

  Після прем'єри постановки опери "Вільгельм Телль" у лондонській Королівській опері Ковент-Гарден критики заявили про "новий рівень занепаду" театру.

  Прем'єра відомої опери італійського композитора Джоаккіно Россіні у поставці режисера Даміано Мікелетто відбулася увечері 29 червня. У сцені, що обурила глядачів та критиків, офіцери роздягають і ґвалтують молоду жінку, повідомляє BBC Україна.

  Директор театру Каспер Голтен пояснив, що сцена "висвітлює брутальну реальність, де жінка зазнає насильства у часи війни, а сексуальне насильство - це трагічний факт війни". Втім, театр уже оприлюднив заяву із вибаченнями за будь-які незручності, спричинені глядачам.

  "Безглуздий, сенсаційний "Вільгельм Телль" завершується невиправданою оголеною сценою зґвалтування. Королівська опера Ковент-Гарден показала новий рівень занепаду", - написав театральний критик видання Sunday Express. Критик театрального видання The Stage написав, що освистання сцени зґвалтування було "найгучнішим і найтривалішим з усіх, які я можу пригадати на виставах на цю тему".

  Попередній матеріал
  Єгипет уклав контракт вартістю $70 млн на постачання автобусів "ЛАЗ"
  Наступний матеріал
  Вартість одного "Оплоту" дорівнює вартості 30 відремонтованих "Т-64" - Пінькас