youtube/MultiplexChannel

Посіпаки "втерли носа" Термінатору

  Мультфільм "Посіпаки", що нещодавно вийшов в український прокат, обійшли "Термінатора", посівши перше місце у світовому бокс-офісі.

  Незважаючи на погані прогнози експертів, жовтенькі мультгерої вже стали лідерами в американському прокаті і займають друге місце серед анімаційних стрічок у рейтингу вдалих дебютів за касовими зборами за всю історію США. Про це повідомляє "Новое время".

  З 10 по 12 липня мультфільм заробив 115,2 млн доларів в американському прокаті та став лідером бокс-офісу США і Канади. Поступилися вони лише "Шреку-3", який вийшов в 2007 році і назбирав 121,6 млн доларів.

  Топи світового бокс-офісу також очолюють "Посіпаки" з касовими зборами в розмірі 395,7 млн доларів за весь час з моменту прем'єри. Експерти прогнозують анімаційній стрічці досягнення позначки в 1 млрд доларів у світовому прокаті, що зробить її третьою стрічкою студії Universal, що цього року увійшла до "Клубу мільярдерів".

  Тим часом, фантастичний бойовик режисера Алана Тейлора "Термінатор: Генеза", незважаючи на невдалий старт у США, займає друге місце у світовому бокс-офісі, зібравши 224,8 млн доларів за весь час у прокаті.  

  Нагадаємо, що мультфільм "Посіпаки" 9 липня вийшов в український прокат.

  Попередній матеріал
  У столиці оголошено штормове попередження
  Наступний матеріал
  Велика Британія відмовилась надавати фінансову допомогу Греції