youtube/MultiplexChannel

"Посіпаки" посіли друге місце в рейтингу найбільш касових анімаційних фільмів в історії

  Американська анімаційна комедія "Посіпаки" посіла друге місце у списку найбільш касових анімаційних фільмів в історії кіно.

  У минулі вихідні мультфільм стартував у китайському прокаті з касовими зборами понад 20 млн доларів, таким чином побивши рекорд і ставши найуспішнішим анімаційним дебютом у Китаї, повідомляє Entertainment Weekly.

  Такі ж успішні результати "Посіпаки" показали в американському прокаті, де заробили понад 330 млн доларів. Отже, загальні збори "Посіпак" сягнули 1,08 млрд доларів. Як наслідок, "Посіпаки" випередили анімаційну комедію "Історія іграшок: Велика втеча", посівши друге місце у списку найкасовіших мультфільмів в історії і 15-те у рейтингу найкасовіших фільмів за всю історію кінематографа. Перше ж місце в списку найкасовіших анімаційних стрічок в історії, як і раніше, займає диснеївський мультфільм "Холодне серце". Його загальні збори свого часу становили 1,27 млрд доларів.

  "Посіпаки" - ще один успішний проектом студії Universal. Цього року проекти кіностудії лідирують у світовому та американському бокс-офісі. Наприклад, такі кінострічки, як "Світ юрського періоду", сьомий "Форсаж", "50 відтінків сірого" і "Голос вулиць" дали змогу Universal у першій половині 2015 року стати студією з найприбутковішими кінопроектами.

  Як повідомляв 5.ua, в українські кінотеатри "Посіпаки" прийшли 10 липня 2015 року.

  Попередній матеріал
  У зоні АТО загинуло двоє українських бійців, ще один зник безвісти – Лисенко
  Наступний матеріал
  Українські десантники встановили в Лисичанську найбільший прапор (фото)