5.ua

Пономарьов заспівав у супроводі симфонічного оркестру

17 грудня в Національному палаці "Україна" відбувся ювілейний концерт Олександра Пономарьова під назвою "Я люблю тебе…"

Співак вийшов на сцену в супроводі симфонічного оркестру та хору учасників своїх команд з усіх сезонів телевізійного проекту "Голос країни". За словами Пономарьова, цей концерт став для нього музичним експериментом.

/
/
/
/
/
/

Привітати співака прийшли його друзі та колеги: Марія Яремчук, Настя Каменських, Марія Бурмака, Руслана, Ольга Цибульська, Наталя Могилевська, соліст гурту "Скрябін" Євген Толочний та інші. Ведучим вечора став Анатолій Анатоліч, який зустрічав зіркових гостей перед виходом на сцену та розпитував їх про найцікавіші моменти, пов'язані у кожного із "Золотим голосом" України.

Катя Осадча згадала, як знімалася у кліпі на пісню "Я знайду тебе кохана", Марія Бурмака розповіла про те, що цінує Пономарьова за справжню дружбу, а Настя Каменських зізналася, що була закохана у співака.

/
/
/

Пономарьов заспівав свої найвідоміші хіти: "Він чекає на неї", "Я знайду тебе, кохана", "Просто кохай", "Зіронька", "Ніколи", "Човен" та інші. Також вперше зі сцени прозвучали нові пісні - дуети з Марією Яремчук та Ольгою Цибульською. Співак зі сцени згадав і загиблого Кузьму Скрябіна, заспівавши з Наталею Могилевською "Старі фотографії".

Instagram / cybulskaya

                                                                        Instagram / cybulskaya

Марина Попович, 5.ua

Попередній матеріал
СБУ затримала чоловіка, який намагався доставити до бойовиків паспорти, банківські карти та гроші
Наступний матеріал
Президент звільнив 15 голів райдержадміністрацій
Loading...