novosti-63.ru

Помер актор українського походження Михайло Свєтін

  Народний артист Росії народився у 1930 році в Києві.

  В неділю вранці, 30 серпня, на 85-му році життя в реанімації Гатчинської центральної районної лікарні в Ленінградській області помер відомий актор Михайло Свєтін, повідомляє "Укрінформ". Актора не стало сьогодні о 06:45 ранку, повідомили у місцевій адміністрації.

  Михайла Свєтіна екстрено госпіталізували 23 серпня. Після операції, що завершилася успішно, актора перевели в реанімацію і підключили до апарату штучної вентиляції легенів. За неперевіреними даними, у актора був геморагічний інсульт.

  Нагадаємо, заслужений артист РРФСР, народний артист Росії Михайло Свєтін народився 11 грудня 1930 року в Києві. У кіно дебютував в 1973 році в стрічках "Не мине і року…" Леопольда Бескодарного і "Ні пуху, ні пера" Віктора Іванова. Популярність здобув у 1975 році, коли зіграв в комедіях Георгія Данелії "Афоня" і Леоніда Гайдая "Не може бути!". 

  Всього знявся більш ніж у ста кінофільмах, серед яки ролі інженера Брунса в "12 стільцях" (режисер Марк Захаров, 1976), начальник вокзалу в "Безіменній зірці" (Михайло Козаков, 1978), Хома Бриль у стрічці "Чародії" (Костянтин Бромберг, 1982), віконт де Монтехо в "Дон Сезар де Базан" (Ян Фрід, 1989). До останнього часу працював у петербурзькому Театрі комедії імені Акімова. 

  Попередній матеріал
  "Це не ніч, це день": у мережі з’явилось незвичайне відео масштабних пожеж у Росії
  Наступний матеріал
  На Луганщині бойовики обстріляли чотирьох працівників МВС - речник АТО
  Теги:
  Loading...