5 канал

Польський письменник та режисер Кшиштоф Зануссі презентував свою книгу українською

  Книга видатного польського письменника, сценариста та режисера Кшиштофа Зануссі "Стратегії життя або як з'їсти тістечко і далі його мати" вийшла українською.

  Це перший переклад книги з польської. У книжкових крамницях вона з'явиться з наступного тижня. Перший тираж 2 тис. примірників. Відомий польський письменник, сценарист та режисер Кшиштоф Зануссі особисто презентував нову книгу українському читачу. За його словами, примірник представляє собою збірник порад літнього чоловіка молодим людям. Попередження, що життя - це небезпечна авантюра.

  Книга розповідає про різні етапи життя автора і проілюстрована фрагментами з фільмів польського режисера, які зашифровані у QR-кодах. Письменник зазначає, що у нього є величезний апетит на життя, хоча попередня книга мала не зовсім оптимістичну назву "Час помирати".

  "Стратегія життя" - це така назва, щоб поставити питання. Я знаю багато стратегій. Є такі, про які я можу судити, що вони нещасні, що не треба йти за ними. Я роблю такий каталог, перегляд рішень, щоб люди думали про життя, щоб знали, які вчинки можуть з'явитися. І дуже радію, що перший закордонний переклад з'явився в Україні. У Росії вони готують переклад, а у вас вже є", - зазначив Кшиштоф Зануссі.

  Нагадаємо, військовий капелан Андрій Зелінський презентував книгу-присвяту загиблим героям "Соняхи". Книгу священик греко-католицької церкви писав у Слов'янську, Дебальцевому, Пісках і поблизу Маріуполя. Це спроба осмислити усе те, що переживає країна, виборюючи свою свободу.

  Як повідомляв 5.ua, у вересні на 22-му Форумі видавців у Львові кореспондент Los Angeles Times, письменник Сергій Лойко презентував роман "Аеропорт".

  Попередній матеріал
  МЗС: Одним з найважливіших висновків у доповіді ООН є прямі підтвердження поставки на Донбас зброї та найманців з РФ
  Наступний матеріал
  На Маріупольському напрямку відбулося бойове зіткнення з диверсантами терористів – штаб АТО
  Теги:
  Loading...