wikimedia.org

Олег Скрипка презентує благодійний проект "Великі французькі вечорниці"

  18 квітня у столичному готелі "Інтерконтиненталь" відбудуться "Великі французькі вечорниці" з Олегом Скрипкою.

  Усі зібрані кошти буде витрачено на закупівлю хірургічного інструменту для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

  "У київському центрі дитячої кардіології найкращі у світі кардіохірурги щодня рятують життя маленьких українців. І, до речі, - життя маленьких європейців також. Але майстерність лікарів часом не здатна компенсувати брак необхідного обладнання. Наша спільна мета – підтримати життя і здоров’я дітей. Зробити це просто – купити квиток на благодійний концерт", - заявив Скрипка.

  "Великі французькі вечорниці" - фінальниий етап благодійної кампанії зі збору коштів на хірургічні інструменти для НПЦ дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Концерт є ексклюзивною франкомовною програмою Олега Скрипки.

  "Обраний Олегом Скрипкою для цієї програми стиль "французький шансон" вважається вишуканим, як у Франції, так і у Європі загалом. Це ознака високого стилю. Своїм проектом музикант  відкриє глядачу багату, неповторну та якісну музичну історію, об’єднає франкомовну діаспору та любителей французької культури в Україні", - наголошують організатори.

  Під час програми Олег Скрипка виконає світові хіти у несподіваних інтерпретаціях. Феміністичний марш Rien De Rien, Tombelaneige, Padam, Padam і багато інших.

  Тривалість програми – 1 год. 30 хв.

  Склад: вокал – Олег Скрипка, музичний супровід – оркестр "Джаз Забава" (8 музикантів).  Попередній матеріал
  У Криму 20 квітня судитимуть активіста Євромайдану
  Наступний матеріал
  В будівлі Адміністрації Президента будуть проводити екскурсії

  Олег Скрипка може стати почесним громадянином Києва

  Олег Скрипка організує в Києві велелюдний карнавал

  Олег Скрипка переспівав "Щедрика" та створив мультфільм [репортаж, відео]

  Олег Скрипка презентував українські народні гуляння на Монмартрі (РЕПОРТАЖ)