Facebook / Океан Ельзи

"Океан Ельзи" презентував новий кліп

  Сьогодні, 24 вересня 2015 року, гурт "Океан Ельзи" презентував новий кліп "Життя починається знов".

  Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці "Океану Ельзи" у Facebook.

  Жанр відео самі музиканти визначають як поєднання двох форматів – короткометражного фільму та соціальної реклами. Загальна ідея кліпу народилася у Святослава Вакарчука під час обговорення зйомок з режисером-оператором Володимиром Шкляревським та продюсером зйомок Віталієм Климовим.

  Соліст гурту Святослав Вакарчук, зазначає, що "ід час обговорення мені на думку спала така класична порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в Україні та люди такого ж віку в західному світі. У нас незалежно від соціального статусу, матеріального достатку, старші люди почуваються більш пригніченими, ніж на Заході, чи, наприклад, в Індії, де рівень життя подекуди значно нижчий, ніж у нас. Отже, справа не стільки і не тільки в добробуті, матеріальному забезпечені, а в більш відкритому, щирому ставленні до життя, а також у таких базових цінностях, як особиста внутрішня свобода і взаємоповага незалежно від віку, статусу та поглядів".

  Також Вакарчук пояснив: "Цим нашим відео хотілось показати, що незалежно від того, як складаються обставини - у кожного особисто, у суспільстві в цілому, - є привід над чим задуматись, що згадати, проаналізувати та не має жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки". За інформацією прес-службу гурту, зйомки проходили влітку 2015-го під Києвом. А в зйомці масової фінальної сцени – концерт "Океану Ельзи, на якому зустрічаються одні з героїв кліпу після багатьох років розлуки - взяли участь фани групи.

  Як повідомляв 5.ua, 22 вересня 2015 року маріупольці у відеофлешмобі запросили "Океан Ельзи" до міста з концертом і Святослав Вакарчук погодився. 

  Попередній матеріал
  У Черкасах відкрили меморіальну дошку загиблому десантнику
  Наступний матеріал
  В Росії затримали офіцера МВС із трьома центнерами наркотичного концентрату
  Теги:
  Loading...