Новий скандал довкола Євробачення

  Новий скандал довкола Євробачення. Фанати Елвіса Преслі вимагають заборонити брати участь у пісенному конкурсі - Бельгії. Вони вважають: пісня Патріка Ушена "Copycat" сповнена презирства і ненависті до їхнього кумира. Невдоволені нагадують: одне з правил Євробачення диктує: "образливі" і "неприйнятні" слова у конкурсі не припустимі. Співак від Бельгії хоче виступити у Москві - в образі Елвіса Преслі.

  Це вже не перший конфлікт довкола змісту текстів на Євробаченні. Раніше, контрольна група конкурсу не допустила до участі  пісню грузинського гурту Стефане і три Джи "We don''t wonna put in" - через політичний підтекст. Виконавці не захотіли змінювати пісню і взагалі відмовилися від участі у конкурсі.

  Не минулося без скандалу і в Україні. Одна з претенденток - Анастасія Приходько заявила, що відбір у півфіналі сфальсифікували і подала до суду на НТКУ. Однак потім - позов забрала, бо її зарахували до фіналу російського відбірного туру, в якому Приходько і перемогла. Натомість Україну представлятиме Світлана Лобода.

  Попередній матеріал
  Масштабна пожежа у столиці Бангладешу
  Наступний матеріал
  48-ма річниця Куренівської трагедії
  Теги:
  Loading...