variety.com

Нові "Зоряні війни" побили рекорд "Гаррі Поттера" в першу ніч показу

  Сьомий епізод "Зоряних воєн: Пробудження сили" заробив, за попередніми оцінками, близько $55 млн на нічних показах, які стартували в США в ніч на 18 грудня.

  Таким чином він побив рекорд фільму "Гаррі Поттер і Дари смерті: Частина 2", який у 2011 році за такий самий час зібрав $43,5 млн, повідомляє Variety.

  На основі цих даних експерти пророкують космічній епопеї і рекорд перших прокатних вихідних: очікується, що фільм принесе творцям більше $200 млн. Він може обігнати за цим показником фантастичну стрічку "Світ Юрського періоду" з касою $208,4 млн. За інформацією видання, "Зоряні війни: Пробудження сили" показали в США в 4 тис. кінотеатрах. Власники залів збільшують кількість сеансів, щоб задовольнити попит.

  Зазначимо, що "Зоряні війни" - це фантастична кіноепопея режисера Джорджа Лукаса, що складається з оригінальної трилогії (1977-1983) та трилогії-пріквела (1999-2005). Сьомий фільм - "Пробудження сили" - початок нової трилогії-сиквела, яка буде продовжена в 2017 і 2020 роках. Крім того, заплановано також кілька спін-оффів "Зоряних війн". Перший з них - "Ізгой" - вийде в 2016 році.

  Як повідомляв 5.ua, 14 грудня 2015 року в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра стрічки "Зоряні війни: Пробудження сили". У широкий прокат в США картина виходить 18 грудня, до цього йдуть тільки закриті покази.

  Попередній матеріал
  Михайло Фоменко лишається головним тренером національної збірної України з футболу
  Наступний матеріал
  Президент ветував закон про реструктуризацію валютних кредитів