Національна оперета грандіозним гала-концертом завершила 80-й театральний сезон

  Глядачів тішили відомими мюзиклами, увертюрами, аріями та балетом.

  На канікули театр пішов задоволеним, адже певен, що йому вдалося поєднати кілька жанрів - класичну оперу, сучасний мюзикл та європейську естраду. Із комічної арії "Заїки" із назвою - "Маски" розійшовся театральний дух у залі. Глядачі, кажуть, що відірвати погляд від сцени не могли ані на мить. Адже поєднання оперного співу та комічного виконання - це саме те, чого бракує.

  Відпускати театр на канікули глядачі не поспішали. Так само не поспішали й артисти. Кажуть, що попри робочу виснаженість нові ролі відпрацьовуватимуть у відпустці.

  У керівництві театру повідомили, що відпочиватиме оперета недовго. Адже, попереду ще багато прем'єр. Цьогорічний сезон охрестили найбагатшим на патріотичні пісні та номери.

  Завісу національної оперети закриють на місяць. До 81-го театрального сезону організатори обіцяють презентувати не менш цікаву програму. Зокрема, "Любовний монолог" з експериментальною музикою Астора П'яццоли, авангардний балет "Моцарт-андеграунд" та досі не виконувану в Україні роботу Імре Кальмана "Герцогиня з Чикаго"

  Нонна Лактіонова, Богдан Кальченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Столичний голова розповів на скільки вимикатимуть гарячу воду у Києві цього літа
  Наступний матеріал
  Улюблене місце відпочинку киян, Пейзажну алею, можуть перетворити на притулок для МАФів