http://joinfo.ua/

Нащадки Конана Дойля судитимуться зі студією Miramax

  Фонд спадкоємців англійського письменника Артура Конан Дойла через суд подав позов щодо порушення авторських прав до студії Miramax і авторів фільму "Містер Холмс", присвяченого останнім дням життя Шерлока Холмса, найвідомішого персонажа Конан-Дойля.

  Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на The Guardian. Позов був поданий в американському штаті Нью-Мексико. У документі спадкоємці письменника вказують на рішення Верховного суду США про те, що на відміну від більшості творів автора, десять останніх оповідань про детектива Шерлока Холмса, написані між 1923-м і 1927 роками, як і раніше захищені законом про авторське право.

  Однак, Фонд стверджує, що сюжет "Містера Холмса" та книги Мітча Калліна "Бджоли містера Холмса", який ляг в його основу, запозичений саме у цих оповідань.

  Тому, спадкоємці вимагають у компанії компенсацію за порушення авторських прав, а також частку від доходів "Містера Холмса" у прокаті. При цьому вони вважають книгу Калліна і фільм за нею гідними, якісними творами, проте, за їхніми словами, книга і фільм копіюють ідеї та обставини останніх оповідань Конан Дойла.

  Студія Miramax планує випустити стрічку Білла Кондона "Містер Холмс" в американський прокат влітку 2015-го. У фільмі Іен Маккеллен грає літнього Холмса, який проживає у своєму заміському маєтку і розводить бджіл. За сюжетом, йому не дає спокою таємниця справи, яку він не зумів розкрити 50 років тому. Єдина компанія детектива - його покоївка, яку грає Лора Лінні, та її юний син.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики активізували вогонь в Широкиному, Щасті та Первомайському
  Наступний матеріал
  "Кіборг": в день народження Путіна бойовики йшли на штурм аеропорту Донецька як "зомбі"

  У світ вийшов тізер нового фільму про Стіва Джобса

  Канни: кращим фільмом визнано "Білу стрічку" Міхаеля Ханнеке

  У Нью-Йорку презентували фільм про Vogue - "Вересневий випуск"

  Британський телеканал BBC зніме фільм про острів Хортиця