adme.ru

Наймолодшу художницю у світі порівнюють з Пікассо

Семирічна дівчинка Аеліта Андре з Австралії створила свою першу картину в 9 місяців, ще не вміючи ходити, а нині її картини визнали критики, художники і мистецтвознавці всього світу.

Про це повідомляє сайт Adme.

Творчість Аеліти почалася з того, що тато дівчинки, австралійський художник Майкл Андре, залишив чисте полотно у вітальні, малеча доповзла до нього і почала вичавлювати з тюбиків фарби - і їй це дуже сподобалося. Перша виставка художниці відбулася, коли їй було всього 2 роки. У Аеліти творча родина, яка її в усьому підтримує: тато-художник, мама, Ніка Калашникова, - фотограф, а дідусь — професійний живописець.

Нині в дівчинки є все для малювання: власна майстерня, полотна, безліч фарб, блискіток, фольги. А коли юна художниця працює, то дуже зосереджена. Творити Аеліта починає з гри: розставляє фігурки на полотні, розливає річки фарб, змішує різні компоненти. Вона переносить на полотно історію, яка народжується у неї в голові. Експерти відзначають, що в роботах дівчинки особливу роль відіграє колір, композиція, рух. 

Полотна Аеліти, виконані в стилі абстракціонізму, іноді нагадують космос. Картини наче нагадують про те, що ніколи не пізно знову стати дитиною. Навіть сам Пікассо, з яким її порівнюють, говорив: "Для того щоб навчитися малювати, як дитина, мені знадобилася вся життя".

/
/
/
/
/

Нагадаємо, у липні 2015 року художник із Донецька створив у Києві мурал про ідеальне дитинство. Стріт-артист Саша Корбан зобразив на стіні 4-поверхового будинку хлопчика, що бавиться з паперовими літачками.

Попередній матеріал
У Києві презентували молдовський мультик про смерть-невдаху
Наступний матеріал
У жеребкуванні на місця у ТВК брали участь 92 політичні партії