На сцені одного з найбільших мистецьких фестивалів замість рок-гурту з'явився Далай-лама

  Дещо несподіваний хедлайнер з’явився на сцені одного з найбільших у світі мистецьких фестивалів Ґластонбері. У останній день, коли виступають найочікуваніші рок- та поп-гурти, до десятків тисяч відвідувачів звернувся Далай-лама.

  Духовний лідер Тибету говорив про необхідність освіти, демілітаризації та розвиток самосвідомості. А ще, зізнався, що якби не був Далай-ламою, то залюбки став би трактористом. У Пекіні розкритикували виступ тибетського лідера на британському фестивалі.

  Там його обвинувачують у сепаратизмі, хоча сам Далай-лама заявляє, що тибетців цілком влаштує реальна автономія. Фестиваль у Ґластонбері цьогоріч відбувся у 45-тий раз. Він збирає митців різноманітних напрямків - від рокерів до циркачів, від художників до фолк-танцюристів. Цьогорічний фестиваль відвідали 177 тис. людей.

  "Я присвячую моє тіло, мову та розум добробуту інших людей. Це моя основна щоденна практика. Тож коли люди показують один одному теплі почуття, це додає мені ентузіазму. Я дуже втішений такими проявами любові", - заявив духовний лідер Тибету Далай-лама.

  Попередній матеріал
  Співробітники СБУ затримали терористичну групу
  Наступний матеріал
  Ірландія хоче вилучити з обігу монети в 1 і 2 євроценти