джаз-фестиваль
5.ua

На Одещині відбудеться фестиваль Джаз-коктебель

На узбережжі Затоки на Одещині 23 серпня стартує фестиваль Джаз-коктебель.

Ще торік традиційний кримський фестиваль через окупацію півострова був змушений переїхати з Коктебелю. Триватиме свято меломанів вісім днів. Працюватиме там чотири сцени, зокрема і одна нова - "Творча дача". Очікують на фестивалі 50 музичних колективів, їх відібрали із понад 300.

Окрім того, у столиці відбудеться Волошин Джаз вікенд. Це два дні музики від найкращих українських та європейських джазменів та майстер-класи. Так звану пре-паті - тобто перед-концертну програму - презентували учора у Маріїнському парку Києва на сцені просто неба. Послухати імпровізовану музику зібралося кількасот шанувальників

"Сподіваюсь, що ми колись туди повернемось, не так швиденько як ще рік тому думали, але...Знаєте, якщо дивитися вперед, а ми зараз так робимо, то бачиш у нових місцях нові можливості і нам здається, що Затока це щось нове і можливість не тільки для нас а і для тієї місцевості", - зазначила президент фестивалю Лілія Млинарич.

Нагадаємо, в березні, в Києві, у Театрі оперети відбувся 14 фестиваль джазової музики "Єдність". На одній сцені зійшлися зірки українського та європейського джазу. Родзинкою дійства став виступ наймолодшої джазової співачки країни.

Попередній матеріал
Японія запропонує ООН резолюцію про повну відмову в світі від атомної зброї
Наступний матеріал
На Івано-Франківщині контррозвідка СБУ вилучила з незаконного обігу ядерні матеріали