Фото: Ольга Котилевська

На London Fashion Week презентували колекцію від українського бренду

  В офіційному графіку платформи On|Off відбувся показ одягу від українського бренду Yana Chervinska

  Про це інформує Ukrainian Fashion Week.

  "Український бренд Yana Chervinska презентував колекцію у рамках London Fashion Week в офіційному графіку платформи On|Off. Таку можливість Яна Червінська отримала завдяки перемозі у проекті Fashion DNA, організованому Ukrainian Fashion Week та British Council Ukraine", – мовиться в повідомленні.

  Український бренд Yana Chervinska представив 18 образів з нової колекції FW16, головна тема якої – час, його швидкоплинність та вплив на різноманітні предмети. Лондонській публіці дизайнерка продемонструвала важкі гобеленові пальта, напівпрозорі плетені сукні, оздоблені декоративними аплікаціями та деталями і створеними у співпраці з художником Аліною Замановою. Дизайнерка використала традиційні для колекцій бренду матеріали: вовну та пряжу, поєднання різних матеріалів з ручним плетенням.

  "Це мій перший показ в Лондоні, і я вдячна всім, хто допоміг йому відбутися. Я дуже переживала, готувалася і довго сумнівалася з вибором теми для цієї колекції. Врешті-решт зупинилася на вінтажній тематиці. Зараз я дуже натхненна і хочу активно продовжувати роботу над своїм брендом, адже вірю в перспективу його розвитку на міжнародному ринку", – розповіла дизайнер Яна Червінська.

  Підтримати "український десант" прийшли команди Not Just a Label, British Fashion Council, British Council Ukraine, а також Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії Наталія Галібаренко та багато інших.

  ON | OFF – це творчий майданчик, одна з найавторитетніших платформ, де найкращі молоді дизайнери мають можливість представити свої колекції у рамках London Fashion Week.

  Як повідомляв 5.ua, українська дизайн-студія, яка створює гігантські в'язані речі, зібрала $187 тис. на Kickstarter

  Попередній матеріал
  На початку літа поліція працюватиме у 29 містах України - Аваков
  Наступний матеріал
  Нацрада перевірить "Інтер" через скандал із шеф-редакторкою, а її саму - СБУ
  Loading...

  Ukrainian Fashion Week: 37 тиждень моди

  Художник розробив модернові герби обласних міст України

  Робота української дизайнерки прикрасила презентацію нового ноутбука DELL в Лондоні

  Національний художній музей відкрив двері для одного відвідувача