канни
5.ua

На кінофестивалі у Каннах Україна представить 15 короткометражок

  Українські короткометражні фільми презентуватимуть на платформі для молодих кінематографістів "Short film corner" на Каннському міжнародному кінофестивалі.

  "15 українських фільмів представлено у шорт-корнері. Це і фільми, зроблені в Україні, і фільми українських режисерів, зроблені у копродукції", - розповів генеральний директор МКФ "Молодість" Андрій Халпахчі.

  Покажуть Каннам і війну на Сході України: про неї - ігровий фільм "Полон" режисера Анатолія Матешка, сюжет якого розгортається під час бойових дій. Це буде ринковий допрем’єрний показ.

  "Ми хотіли зробити все ж таки узагальнення теми полону і взагалі теми війни. Коли війна відбирає у людини право не тільки жити, а й померти. Тому що в полоні людина вона зовсім не належить собі", - пояснив Анатолій Матешко.

  У пошуках вистриб’юторів лежатимуть в українському павільйоні і вже готові проекти і ті, що нині у виробництві. А от Золоту пальмову гілку Україна цьогоріч не привезе:  вітчизняні фільми не братимуть участь у конкурсній програмі. Фестиваль триватиме з 13 по 22 травня.

  Попередній матеріал
  КНР організує ліцензійне виробництво нового українського Ан-178
  Наступний матеріал
  Мережу сколихнуло нове відео про українську армію

  На Каннському кінофестивалі збиратимуть підписи за Сєнцова

  Зухвале пограбування на Каннському кінофестивалі

  Л. Сейду та Д. Кросс стали найкращими дебютантами Каннського кінофестивалю

  Конкурсну програму Каннського кінофестивалю відкриває фільм "Весняна лихоманка"