prezi.com

На Франкфуртському ярмарку будуть презентовані найкращі українські книжкові видання

  Українська книга буде широко представлена на 67 Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку.

  Ярмарок відкриється у німецькому місті Франкфурт-на Майні 14 жовтня і триватиме п'ять днів. Українські видання розмістяться на 100 метрах стандартно забудованої експозиції.

  Про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Загалом наша національна експозиція складатиметься з трьох тематичних розділів, що відкриватиме зарубіжному видавцеві і читачеві Україну. Центральне місце на стенді надано виданням, що висвітлюють найдраматичніші події сучасної історії України - Революцію Гідності та війну, розв'язаною проти незалежної України Росією.

  Це, зокрема, "Приватний щоденник. Майдан. Війна" Марії Матіос (видавництво "Піраміда"), "Літопис самовидців. 9 місяців українського спротиву" Оксани Забужко ("Комора"), "Аеропорт" Сергія Лойка ("Брайтбукс"), "100 днів полону, або позивний "911" Валерія Макеєва (Черкаси: Видавець Олександр Третьяков), "Війна очима ТСН. 28 історій по той бік камери" Ольги Кашпор ("Основи"), "УКРИ. Бойова проза" Богдана Жолдака ("А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"), "Я – свідок. Записки з окупованого Луганська" Валентина Торби (ТОВ "Українська прес-група", газета День) та інші.

  Другий тематичний розділ української експозиції складатиметься з книг, що презентують сучасну Україну з тисячолітньою історією, культурними і мистецькими традиціями і надбанням. Це передусім мистецькі альбоми видавництв "Родовід", "Мистецтво", "Основи". Центральне місце на українському стенді посідатиме Пересопницьке Євангеліє, яку ще називають українською Першокнигою та символом української нації. Також в цій частині експозиції буде презентована дитяча книга і сучасна українська література – твори Володимира Лиса, Сергія Жадана, Софії Андрухович, Андрія Кокотюхи, Валерія Шевчука.

  Третій розділ національної експозиції складатиметься з книг українських авторів у перекладі на мови народів світу. Це твори Сергія Жадана, Оксани Забужко, Юрія Винничука, Тетяни Малярчук, Тараса Прохаська, Юрія Андруховича, Любка Дереша, Наталки Сняданко, Андрія Куркова, Отара Довженка.

  Нагадаємо, 9-13 вересня у Львові пройшов ХХІІ Форум видавців.

  Попередній матеріал
  Нідерланди підтвердили інформацію про збиття малайзійського літака ЗРК "Бук"
  Наступний матеріал
  У Франції видали атлас, у якому анексований Крим позначили як частину РФ
  Теги:
  Loading...