bookforum.ua

На Форум видавців у Львові приїдуть 10 зіркових іноземних письменників

  У ХХІІ-му Форумі видавців, що пройде 10-13 вересня у Львові, візьмуть участь 10 зіркових іноземних гостей.

  Про це повідомляє портал "Читомо". Як зазначає видання, тема цьогорічного Форуму – "Культура vs Пропаганда", що певним чином визначило перелік гостей фестивалю.

  Так, на книжковий форум приїдуть німецька письменниця українського походження Катя Петровська, британський публіцист Пітер Померанцев, німецький поет і перекладач Рон Вінклер, філолог-славіст і перекладач з Нідерландів Ганс Боланд, журналіст, письменник, політолог і карикатурист з Фінляндії Юкка Рислаккі, польський поет, критик, перекладач Богдан Задура, сербський письменник Звонко Каранович, письменник та есеїст Арам Пачян, британський нейрохірург Генрі Марш, поет і перекладач з Білорусі Андрей Хадановіч.

  Серед гостей фестивалю також будуть Мартін Содомка, Віталь Рижкоу, Адам Відеманн, Ристо Раса, Мааря Канґро, Андрей Хадановіч, Срджан Срдич, Сємьон Ханін, Франсуаза Барб — Галль, Жорж Уаллік, Барбара Корун, Артур Пунте, Лінг Бей, Антанас Йонінас, Анна Жигуре, Домінік Рокош, Тот Кінга, Вероніка Левандовська, Том Егеллан, Жанна Слоньовська, Єлена Фанайлова, Клаудіа Дате, Катрін Кюссе, Вірляна Ткач, Еміль Браво, Януш-Леон Вишневський та інші.

  Нагадаємо, у квітні в Києві пройшов V міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал".

  Попередній матеріал
  Дипломат: Економічна блокада Придністров'я - справа рук Росії
  Наступний матеріал
  У Вінниці відкрили меморіальну дошку першому міністру праці часів УНР
  Loading...