рушник 5.ua

На фестивалі Олега Скрипки у небо піднімуть рушник рекордного розміру

  У Києві художники створюють найбільший український рушник з метою встановити новий рекорд.

  Розмір полотна - близько 800 квадратних метрів: 15 завширшки і майже 50 завдовжки. Студенти столичного інституту декоративно-прикладного мистецтва розробили ескіз і нанесли його на білу тканину. Відтворюють Дерево Життя. Малюють жовтою, синьою та червоною фарбами.

  Рушник піднімуть у небо на повітряних кулях наприкінці червня на фестивалі "Країна мрій", що відбудеться у музеї національної архітектури та побуту. Фіксуватимуть це експерти з національного реєстру рекордів.

  2011 року в Києві на повітряних зміях у небо підняли прапори України та Литви, а за два роки найбільші стяги України та Європейського союзу підняли на Донеччині. Саме ці рекорди має побити новостворений український рушник.

  "Як символ того, що ми прагнемо розвитку, ми прагнемо до неба, ми прагнемо сонце і прагнемо процвітання", - стверджує український музикант і організатор "Країни мрій" Олег Скрипка. "Це буде найбільший рушник, піднятий у повітря. Як тільки він повністю відірветься від землі - рекорд буде встановлений", - заявив представник Книги рекордів України.

  Попередній матеріал
  У справі про розстріл Євромайдану не вдалося відібрати присяжних - адвокат
  Наступний матеріал
  Справа про розстріл "Небесної сотні" розглядається в аварійному судовому залі - адвокат

  В Ужгороді діти зібрали іграшкову залізницю рекордної довжини

  Патріотичний рекорд: київський школяр сплів 54-метровий "браслет дружби"

  Рекорд в Харкові: "живий велосипед" з 3 000 людей

  У Херсоні встановили рекорд з масового виконання гопака