Second Floor Art Center

На другому поверсі АП працює виставка "50 винаходів, які Україна подарувала світу"

Автори арт-проекту "50 українських винаходів, що змінили світ" пропонують бажаючим оглянути виставку як у самому приміщенні АПУ, так і вдома завдяки віртуальній екскурсії.

Як повідомляють митці на своїй сторінці у Facebook, з квітня на другому поверсі будівлі Адміністрації Президента України працює галерея Second Floor Art Center. Саму ідею створення такої галереї в приміщенні АПУ автори називають безпрецедентною, адже вперше до Адміністрації можна прийти на екскурсію. Нині виставки галереї вже відвідали понад 2 тисячі людей.

Перша виставка "Діячі України" показала знайомі обличчя української культури та історії в цілком несподіваному ракурсі. Друга – "16" – зібрала 16 портретів героїв, які тут і зараз боронять Україну. Зараз у Second Floor Art Center триває виставка "50 винаходів, які Україна подарувала світу". На ній представлені роботи художників дизайн-студії "Direct 96", які розповідають про найвизначніші винаходи українців, які змінили планету і за якими Україну знають у світі.

Проекти, реалізовані в АПУ за допомогою Українського кризового медіа-центру, стали дуже популярними. Охочих побачити виставки щотижня дедалі більше. Тож віднині галерея Second Floor Art Center має свій сайт, зайшовши на який користувач може віртуально гуляти коридором Адміністрації та знайомитися з експозицією. Сучасні технології дозволили зробити таку екскурсію максимально "живою". Сайт доступний українською та англійською мовами.

Нагадаємо, напередодні Google запустив віртуальний тур Венеційським бієнале.

Попередній матеріал
Порошенко обговорив з Меркель результати місцевих виборів
Наступний матеріал
Батьки загиблого в Сирії російського солдата вимагають повторної медекспертизи
Теги:
Loading...