pixabay.com

"Мистецтво заради життя": під такою назвою в Києві організували благодійний аукціон

  За один лот правлять від тисячі гривень. Вторговані гроші витратять на лікування 7 найтяжче поранених бійців АТО. Загалом планують зібрати 200 тис. грн.

  На торги прийшли півсотні учасників. Але за перебігом спостерігав увесь світ в онлайн-режимі. Змагалися за 36 лотів. Усі вони вийшли з під пензля учасників АТО. Їх бійці малювали просто у шпиталях, допомагали волонтери. У такий спосіб вони мають намір допомогти своїм побратимам.

  За 5 хвилин аукціону організатори вторгували майже три тисячі гривень за дві картини. Торги триватимуть допоки не розпродадуть усі лоти. 

  "Натхнення було, адже хлопці потребують нашої допомоги. І навіть не в грошах, а в підтримці. Сам я пройшов нелегкий шлях. Тому розумію їх", - говорить Дмитро Іващенко, військовослужбовець ЗСУ.

  Катерина Машко, речник ГО "Українська асоціація інвалідів АТО", зауважила: "По деяких бійцям навіть не можна і підрахувати. Якщо говорити про Сергія Приймака, то йому виставила рахунок американська клініка $230 тис. Тобто ми не сподіваємося, що сьогодні ми зберемо усю суму, але ми сподіваємося йому допомогти частково".

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року в Києві влаштували благодійний рок-концерт та міні-аукціон, де продавали прапор за 280 євро. 

  Попередній матеріал
  У Вінниці відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України: Військовим вручили нагрудні знаки та подяки
  Наступний матеріал
  Вночі бойовики 11 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО - штаб