софія-київська 5.ua

Міжнародний фестиваль мистецтв "Анна-фест" відбудеться у Софії Київській

  Перший міжнародний фестиваль мистецтв "Анна-фест" збирається влаштувати Софія Київська у середині липня.

  Його присвятили доньці Ярослава Мудрого – київській княжні Анні, яка побралася із французьким королем Генріхом I. Через цей зв'язок батька Анни - Ярослава Мудрого називають "тестем Європи". І щоб українці не забули історію у Софії влаштують майстер-класи, зустрічі з істориками, письменниками та акторами, які розкажуть про життя княжни.

  Також, на території заповідника зроблять школу Високого етикету, де кожен зможе відчути себе справжнім монархом. На дітей також чекає не менш цікава програма - там облаштують спеціальну кімнату Анни. І найголовніше - презентують світломузичний пам’ятник присвячений княжні. Триватиме свято протягом двох днів: з 18-го по 19-те липня.

  "Це простір, в якому народжується і виростає дівчинка з великим майбутнім. Щоб в першу чергу простір цей був цікавий дітям", - зазначив театральний режисер, продюсер Сергій Проскурня.

  "Анна являє собою той зв’язок, який є між нашими країнами. Той зв’язок, якому дуже багато років, і який пережив багато історичних подій. Й продовжує переживати їх сьогодні. А також залишається сильним фактором, що поєднує наші країни. Для Франції Анна - це символ жіноцтва і жіночої незалежності", - говорить виконавчий директор Французького інституту в Україні, аташе з питань культури Матьє Арден.

  Попередній матеріал
  У Кремлі оголосили Польщу і Румунію "цілями" для російських ядерних ракет
  Наступний матеріал
  Турецька компанія хоче забрати у Ахметова долю в life:) - ЗМІ
  Теги:
  Loading...