facebook.com/markgordienko1968

Панін і Сігал: Мінкультури України оновило список осіб, що загрожують нацбезпеці

Міністерство культури України оновило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, на основі звернення Служби безпеки України

Згідно з наказом Мінкультури №921 від 20 вересня, опублікованим на сайті відомства в п'ятницю, до оновленого переліку осіб увійшли співаки Надія Бабкіна, Єгор Булаткін, Іван Дем'ян, Павло Кравцов, Натан Міров, Стас П'єха, Ірина Тюріна, Олександр Медведєв, Вадим Новік, Давид Нурієв; Валерій Юрін.

Крім того, список був доповнений такими акторами – Людмила Чурсіна, Олексій Панін, Дмитро Пєвцов, Віра Кузьміна, Василь Лановий, Андрій Мерзлікін, Олександр Василевський. У списку значиться також режисер Станіслав Говорухін.

Згідно з повідомленням Мінкультури, до списку також внесли американського актора Стівена Сігала, сербського кінорежисера Еміра Кустуріцу, російських режисера і письменника Євгена Гришковця, художника і скульптора Зураба Церетелі, артиста балету Миколу Цискарідзе, оперну співачку Ірину Богачову і відеоблогера Руслана Віхлянцева.

Як повідомляв 5.UA, комітет Верховної Ради з питань культури на засіданні у четвер, 21 вересня, підтримав законопроект щодо особливостей проведення гастрольних заходів за участю громадян РФ

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Невже гроші не пахнуть?": як в Одесі пікетували концерт Лободи – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Реклама Apple з "російським кіборгом" спричинила хвилю обурення, українські військові записали відповідь
Наступний матеріал
На Луганщині з'явиться додатковий прикордонний загін, який відповідатиме за лінію АТО
Loading...