Мінкультури "чорний список" 5.ua

Мінкультури оприлюднило список з 14 осіб, які становлять загрозу для нацбезпеки

  Міністерство культури оприлюднило перелік осіб, що становлять загрозу для національної безпеки України. Актори і співаки, з відвертою антиукраїнською позицією тепер будуть заборонені для показу. 

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України. Це означає, що Держкіно має заборонити демонстрацію фільмів за участі акторів, які увійшли до цього чорного списку. Цей перелік склали на основі подання громадськості, зазначають у міністерстві. Його вже розглянула і Служба безпеки.

  Нон-грата на українських екранах - 14 діячів культури, переважно Російської Федерації, зокрема це Сергій Безруков, Іван Охлобистін, Жерар Депардьє, Михайло Боярський, Йосиф Кобзон, Олег Газманов. У списку також є Володимир Кучеренко, Єгор Холмогоров, Михайло Хазін, Валерія Перфілова, Йосиф Пригожин, Микола Расторгуєв, Михайло Пореченков.

  Мінкультури "чорний список"5.ua

  У прес-службі Міністерства культури також заявили, що вищезгаданий перелік оновлюватиметься на сайті Мінкультури у міру надходження звернень від Служби безпеки України.

  Нагадаємо, акцію з вимогами обмежити появу частини артистів із Російської федерації в українському ефірі провели активісти біля Міністерства культури у Києві.

  Попередній матеріал
  У Малі поліція звільнила усіх заручників
  Наступний матеріал
  Теракти в Афганістані: 42 людини загинули, ще 240 осіб поранені
  Теги:
  Loading...