lodb.org.ua

Львівська дитяча бібліотека здобула престижну міжнародну премію

Львівські бібліотекарі вибороли престижну міжнародну премію EIFL-PLIP за інновації та підтримку грамотності в суспільстві.

Львівська обласна бібліотека для дітей стала переможцем 8-ї премії EIFL Public Library Innovation Award for supporting literacy – міжнародної Програми інновацій публічних бібліотек. Про це йдеться у прес-релізі ЛОДБ, який є у розпорядженні 5.ua.

Відзнаку бібліотекарі здобули за навчально-ігрову бібліотечну програму "Літерландія". Це нова навчально-інтерактивна послуга – система інтерактивних занять з дошкільнятами для вивчення алфавіту за допомогою комп'ютерної гри "Мишеняткова абетка", яка стимулює дітей до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання.

Львівська обласна бібліотека для дітей – третя українська і перша львівська бібліотека, яка отримала цей престижний трофей та матеріальну винагороду у розмірі $1500, які будуть використані на подальше впровадження інновацій для маленьких львів’ян.

Крім львівської бібліотеки, переможцем номінації стала бібліотека Оазис-дель-Сабер з Колумбії, яка забезпечує інтенсивну програму грамотності і дозволяє підліткам і дорослим навчитися читати, писати та стати більш активними громадянами.

Премія за послуги, що сприяють грамотності, виділяється в межах програми заохочень EIFL-PLIP за інновації Innovation Awards і призначена для публічних бібліотек у країнах, що розвиваються, та у країнах з перехідною економікою, в тому числі й в Україні. Програма EIFL з розробки інноваційних проектів для публічних бібліотек реалізується за фінансової підтримки Фонду Білла і Мелінди Гейтс. Конкурс проводиться з 2011 року, за цей час оголошено 29 переможців з країн Європи, Латинської Америки та Африки.

Тим часом у Москві знову провели обшуки у працівників української бібліотеки, а одна із співробітниць – зникла.

Попередній матеріал
В українському МЗС створено підрозділ публічної дипломатії
Наступний матеріал
Рада направила до КС законопроект змін до Конституції щодо правосуддя