prostir.museum

Львів отримав титул міста літератури ЮНЕСКО

  Статус міста літератури означатиме інтеграцію у світовий книжковий контекст та популяризацію українських культурних набутків у світі.

  Львів отримав звання "місто літератури ЮНЕСКО". 47 міст з 33 країн світу приєдналися до мережі Креативних міст ЮНЕСКО, передає Hromadske.tv. Статус міста літератури означатиме інтеграцію у світовий книжковий контекст та популяризацію українських культурних набутків у світі.

  У квітні 2014 року Львівська міська рада та Інститут міста спільно із діячами культури та громадськістю підготували заявку на участь міста в конкурсі від ЮНЕСКО. Щоб отримати можливість взяти участь у конкурсі, заявку міста-претендента повинні підтримати міста, які вже отримали титул "Місто літератури ЮНЕСКО". Подання Львова схвалили Дублін, Единбург, Норвіч, Мельбурн та Краків.

  Повний список міст можна переглянути тут.

  Місто літератури ЮНЕСКО – це частина мережі Креативних міст (Creative Cities Network), яка почала працювати у 2004 році. У попередні роки містом літератури ставали Краків (2013), Норвіч (2012), Рейк'явік (2011), Дублін (2010) та інші. В рамках цієї мережі щороку визначаються також міста кіно, музики, дизайну, гастрономії та інші.

  Нагадаємо, 11 грудня "ВВС Україна" оголосила переможців "Книги року-2015". Найкращою книгою року за версією "ВВС-Україна" стала збірка оповідань Василя, а в номінації "Дитяча книга року ВВС-2015" перемогла книга Андрія Бачинського.

  Попередній матеріал
  Вчені створили безплідних комарів для боротьби із малярією
  Наступний матеріал
  У районі АТО затримали три вантажі на 850 тис. грн
  Теги:
  Loading...