sib.fm

Кириленко хоче створити в Україні музей тоталітаризму

  В Україні має бути створений музей тоталітаризму, де кожен відвідувач міг би наочно пересвідчитися у масштабах злочинів тоталітарного комуністичного режиму проти українців.

  Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Міністерства культури.

  "В зв’язку з прийняттям Верховною Радою пакету антикомуністичних законів, відповідно до яких комунізм прямо визнаний злочинним терористичним режимом, а архіви із свідченнями про злочини репресивних органів будуть відкриті, необхідно створити музей цієї кривавої епохи – музей тоталітаризму", - вважає віце-прем’єр–міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко.

  Як йдеться у повідомленні Мінкульту, такий музей, який матиме і дослідницьку, і просвітницьку роль, насамперед сприятиме поширенню правди про історію комуністичної окупації України в 1917-1991 роках та застерігатиме суспільство від рецидивів таких історичних катастроф. Створення музею тоталітаризму має сформувати несприйняття у суспільстві будь-яких тоталітарних ідеологій  та застерегти нові покоління від реанімації таких політичних режимів. Практичний досвід створення таких музеїв існує у країнах Балтії та Східної Європи.

  "Пам’ятники комуністичним вождям, які відповідно до нового закону підлягають демонтажу, варто долучити до експозиції музею", - вважає Кириленко.

  Попередній матеріал
  Молдова не пустила російських журналістів на територію т. зв. "Придністров'я"
  Наступний матеріал
  Одеський університет внутрішніх справ розпочав приймати заявки на службу в патрульній поліції
  Теги:
  Loading...
  На Запоріжжі відновили пам'ятник Леніну

  На Запоріжжі відновили пам'ятник Леніну

  Сьогодні вночі у Миколаєві українізували Леніна

  Сьогодні вночі у Миколаєві українізували Леніна

  У Харкові невідомі в масках звалили два пам'ятники Леніну

  У Харкові невідомі в масках звалили два пам'ятники Леніну

  У Краматорську повалили пам'ятник Леніну

  У Краматорську повалили пам'ятник Леніну