філарет освятив паски для ато київ
5.ua

Київський Патріархат закликав УАПЦ до об'єднання в одну помісну Церкву: "сторінку розділення треба перегорнути"

  Українська православна Церква Київського Патріархату закликала Українську автокефальну православну Церкву до об'єднання, яке в нинішніх умовах є обов'язком.

  Про це йдеться в повідомленні прес-центру УПЦ КП.

  "Напередодні Архієрейського Собору УАПЦ, який, як очікується, відбудеться невдовзі, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, прес-центр Київської Патріархії ще раз засвідчує заклик до УАПЦ про об'єднання в єдину помісну православну Церкву", - йдеться в повідомленні.

  В повідомленні йдеться, що Київський Патріархат підтримує та вітає позицію місцеблюстителя престолу УАПЦ митрополита Львівського Макарія, публічно висловлену ним в інтерв'ю одному з українських каналів, щодо нагальності та невідкладності справи церковного об'єднання.

  В УПЦ КП вважають, що  в умовах зовнішньої кремлівської агресії проти України церковний та патріотичний обов'язок всіх прихильників автокефалії Української Церкви перегорнути сторінку розділення та відновити єдність.

  "Ми знаємо, що невідкладне об'єднання УАПЦ та Київського Патріархату є бажанням переважної більшості вірних і духовенства Української Автокефальної Православної Церкви. Також засвідчуємо, що цей процес має духовну підтримку Вселенського Патріархату та Православних Українських Церков в Діаспорі. Цього очікує і українське суспільство… …Київський Патріархат відкритий до конструктивного і плідного діалогу з УАПЦ та очікує, що у підсумку рішень Архієрейського Собору УАПЦ цей діалог невідкладно розпочнеться, а Помісний Собор УАПЦ схвалить остаточне церковне об'єднання прихильників автокефалії Православної Церкви в Україні", - йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  22-річний росіянин вкрав із заводу 20 тонн пива
  Наступний матеріал
  В Китаї вважають, що КНДР має 20 ядерних боєголовок
  Теги:

  УПЦ КП передала бійцям АТО три тисячі гостинців до Великодня

  УПЦ КП підтвердила повноваження свого представника на засіданні комісії Київради

  "Інтергал-Буд" виграв суди щодо забудови на Десятинному провулку - УПЦ КП

  Віряни УПЦ КП провели молебень за українське військо