Київ планує співпрацю з міжнародними організаціями у сфері культури - КМДА

  Київська влада розпочала активну роботу щодо співробітництва з міжнародними організаціями щодо впровадження спільних творчих проектів та програм обміну спеціалістами сфери культури.

  Про це 7 листопада заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, вітаючи працівників культури з нагоди їх професійного свята.

  "У контексті європейського вектору нашої країни, пріоритетним завданням міської влади є формування позитивного іміджу столиці в культурній сфері. Тому Київ, маючи великий мистецький потенціал, розпочав активну роботу щодо співробітництва з міжнародними інституціями щодо впровадження спільних творчих проектів та програм обміну спеціалістами сфери культури. Переконана, що спільними стараннями ми досягнемо вагомих результатів", – сказала вона.

  За словами Ганни Старостенко, на сьогодні мистецький та культурний імідж столиці формують понад 10 тисяч працівників культури та ще 60 тис. аматорів народного мистецтва.

  "У Києві випускаються чудові театральні вистави, народжуються визначні художні й музичні твори, відбуваються численні виставки і фестивалі  мистецтв", – відзначила вона.

  Водночас, заступник голови КМДА висловила вдячність всім, хто не залишився байдужим до подій на Сході України, та долучився до організації та участі у концертах в шпиталях та військових частинах, проводячи благодійні проекти і збираючи необхідні кошти: "Ви робите буденність привабливішою, добрішою і щасливішою, влаштовуєте людям свято, а це так важливо, особливо у такий непростий для України час – нести добро, любов, духовну гармонію і гарний настрій".

  Попередній матеріал
  Троє українців претендують на звання найкращого легкоатлета жовтня
  Наступний матеріал
  Уряд хоче перетворити Україну на східноєвропейського економічного "тигра"