Жовтень 5.ua

Кличко пропонує депутатам Київради скинутися на кінотеатр "Жовтень"

  Міський голова Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради зробити свій внесок для фінансування консервації будівлі кінотеатру "Жовтень".

  Про це Кличко заявив під час розгляду проекту рішення щодо надання кінотеатру статусу пам’ятки місцевого значення.

  "Якщо кожен депутат дасть 2 тис грн, ми вже матимемо гроші на консервацію кінотеатру, яка зараз необхідна до початку відновлювальних робіт. Прошу не бути байдужими і долучатися, щоби ми якомога швидше відновили кінотеатр", – закликав Віталій Кличко.

  Він зазначив, що всі питання щодо "Жовтня" розглядаються публічно і прозоро. І завдання столичної влади – якомога швидше відбудувати кінотеатр, аби вже наступного року кияни змогли його відвідувати.

  "Ми робимо все прозоро, публічно. Прозорість – це запорука, щоби жодних схем не було. Я неодноразово казав, що ми зробимо все, щоб кінотеатр у жодному разі не змінив власників і залишився у комунальній власності, щоби працював за профілем", – підкреслив Київський міський голова.

  Проект рішення щодо надання "Жовтню" статусу пам’ятки викликав багато дискусій у сесійній залі Київради. Він був прийнятий за основу і направлений на доопрацювання до профільної комісії.

  Попередній матеріал
  ЮНІСЕФ вимагає від України змінити 8 законів, - МОЗ
  Наступний матеріал
  Учителі самі обиратимуть шкільну літературу для учнів - МОН

  Активісти пікетуватимуть Київраду з вимогою закласти у бюджет кошти на порятунок кінотеатру "Жовтень"

  Справу паліїв кінотеатру "Жовтень" перекваліфіковано на "хуліганство"

  Київрада хоче надати кінотеатру "Жовтень" статус пам’ятки історії

  Київрада здала "Жовтень" в оренду на 5 років