Facebook / Sky Art Foundation

Художник із Донецька створив у Києві мурал про ідеальне дитинство

Стріт-артист Саша Корбан зобразив на стіні 4-поверхового будинку хлопчика, що бавиться з паперовими літачками.

У центрі Києва на вулиці Горького (Антоновича), 48-а з'явилося велике графіті в рамках соціального графіті-проекту, повідомляють його організатори - благодійний фонд Sky Art Foundation. На стіні 4-поверхового будинку в реалістичній манері зображено хлопчика, що бавиться з паперовими літачками.

Автор ідеї та виконавець – молодий стріт-артист з Донбасу – Олександр Корбан, який вимушено переїхав до Києва влітку 2014 року, коли почалися обстріли його рідного міста. Художник понад п'ять років пропрацював шахтарем на шахті "Комсомолець Донбасу", малювати вчився самотужки.

За словами організаторів проекту, "Паперові літачки" – це кодова назва першого муралу із серії соціального проекту про справжнє дитинство. Дитинство, де увага дітей прикута не до моніторів ноутбуків, гаджетів, соціальних мереж, а де свій вільний час вони проводять з користю та позитивом.

"Ідея народилася в момент, коли я в черговий раз побачив, як діти дошкільного віку із завороженим поглядом грають на планшетах. Хочу, щоб старше покоління з ностальгією згадало свої роки дитинства: коли грали в "класики" та схованки, стрибали на скакалці, будували "халабуди", запускали паперові літачки та кораблики, читали добрі книги, а сучасні діти, в свою чергу, задумалися, а як вони використовують свій золотий час, і чи буде їм що згадати років так через 10-20", – розповів Саша Корбан.

Нагадаємо, у центрі столиці з'явилося велике графіті з портретом Сергія Нігояна.

/
/
/
/

Попередній матеріал
Німеччина завершила ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Наступний матеріал
У Німеччині суд відпустив під заставу банкіра "сім'ї" Януковича
Loading...