glamournews.net

Канський кінофестиваль оголосив цьогорічну програму

  Оргкомітет 68-го Канського кінофестивалю оголосив список з 17 фільмів, відібраних для змагань в основній програмі іменитого конкурсу, який традиційно пройде з 13 по 24 травня на Лазуровому узбережжі Франції.

  Про це повідомляє "Укрінформ" посилаючись на оргкомітет фестивалю.

  "Організаційний комітет Канського фестивалю відібрав 17 картин для головного конкурсу. Це кінострічки вироблені режисерами з Франції, Італії, країн південно-східної Азії та Північної Америки. До кінця квітня список домінантів може збільшитися до 20", - повідомили організатори.

  У повідомленні зазначається, що відкриє Канський фестиваль нова французька картина режисера Емманюеля Берко "З високо піднятою головою" за участю культової актриси Катрін Деньов.

  Повідомляється, що серед претендентів на "Золоту пальмову гілку" - роботи відомих кінорежисерів, зокрема, Жак Одіар і Майвенн Ле Беско (Франція), Гас Ван Сент і Тодд Хейнс (США), Хіроказу Корі-Еда (Японія), Цзя Чжанке (Китай) і Нанні Моретті (Італія). Франція буде представлена в основній програмі у Каннах 4-ма картинами. 

  Італія у Каннах буде представлена трьома роботами, у тому числі картиною  володаря "Золотої пальмової гілки" 2001 року Нанні Моретті "Madre Mia" та кіноісторією "Юність" Паоло Соррентіно, що висунутий у номінації кращий іноземний фільм.

  Крім того, американці Емманюель Берко та Тодд Хейнс привезли на Лазурове узбережжя дві свої нові роботи "Море дерев" та "Кароль".  У яких звграють яскраві кінозірки Кейт Бланшетт і Руні Мара.

  До основної програми також увійшли роботи кінематографістів з Греції, Угорщини, Норвегії, Тайваню й Австралії. 

  У позаконкурсній програмі глядачі Канського кінофестивалю можуть побачити новий фільм Вуді Аллена "Ірраціональний чоловік" та режисерський дебют Наталі Портман "Казка любові і темряви" зняту за мотивами книги ізраїльського письменника Амоса Оза.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Москві продовжать судити Савченко
  Наступний матеріал
  У Німеччині проходить жалобна служба за жертвами катастрофи літака А-320

  Стартує Венеціанський кінофестиваль (репортаж)

  Завершився 44-й міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах (РОЗШИРЕНО)

  Л. Сейду та Д. Кросс стали найкращими дебютантами Каннського кінофестивалю

  Конкурсну програму Каннського кінофестивалю відкриває фільм "Весняна лихоманка"