olpictures.ru

Голова НСПУ привітав впроваджену СБУ заборону антиукраїнських книжок

  Жорстка реакція СБУ на факт розповсюдження на території України літератури, яка становить загрозу національній безпеці, є вкрай необхідною, стверджує голова Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський.

  "7 серпня 2015 року СБУ Львівської області порушило кримінальне провадження з приводу видання та розповсюдження на території України книжок, які містять неправдиву інформацію щодо соціально-політичних процесів, що відбуваються в країні. Видавцями літератури, що фігурує в справі, визначеної як антиукраїнська та сепаратистська є російське видавництво "Ексмо" та афільовані з ним видавництва "Алгоритм" та "Яуза", - написав Сидоржевський на своїй сторінці у Facebook.

  Голова НСПУ повідомляє, що видавництво "Ексмо" має своє представництво в Україні, а раніше книжки видавництв "Ексмо", "Яуза" та "Алгоритм" увійшли в заборонений до ввезення на територію України перелік книжок сепаратистського та антиукраїнського спрямування, опублікований на сайті Фіскальної служби України.

  "Нарешті спецслужби починають працювати професійно і патріотично в обороні державних інтересів. Принаймні, ми на це сподіваємося, звикнувши дотепер жити в державі, яка була переважно ворогом, або, принаймні, абсолютно байдужою для вільних, мислячих громадян", - прокоментував дії органів влади Сидоржевський.

  Нагадаємо, у червні в Україні було заборонено поширення і показ фільмів і серіалів, вироблених після 1 серпня 1991 року, які популяризують силові органи Російської Федерації, а також трансляцію будь-яких фільмів держави-агресора, які були зняті від початку 2014 року. За даними Державної служби з питань кіно, під заборону потрапили 162 російських серіали і фільми.

  7 серпня 2015 року СБУ Львівської області порушило кримінальне провадження з приводу видання та розповсюдження на терито...

  Posted by Михайло Сидоржевський on 17 августа 2015 г.

  Попередній матеріал
  Україна не здійснює жодних підготовчих дій до наступу – Шидлюх
  Наступний матеріал
  З 20 серпня Нацбанк вводить в обіг монети, присвячені першій письмовій згадці про Тернопіль
  Теги:
  Loading...