focus.ua

Фото українських подій на Майдані та війни на Донбасі, які претендували на перемогу у міжнародному фотоконкурсі World Press Photo виставили у Києві

  Світлини українських подій на Майдані та війни на Донбасі, які претендували на перемогу у міжнародному фотоконкурсі World Press Photo виставили назагал в Києві, усього таких світлин 24. 

  Для знімків виділили окремий зал. Оскільки, вважають що ці фотороботи нічим не гірші, аніж світлини переможців. Серед відібраних робіт проведуть свій конкурс - до 30 червня за кращі знімки всі охочі голосуватимуть в Інтернеті. Наприкінці червня, за підсумками голосування, оберуть трьох переможців. В іншому залі виставили кращі фото з усього світу, які власне перемогли в World Press Photo.

  Як ми уже повідомляли раніше, виставку патріотичних плакатів про "третю інформаційну війну" влаштували у Національному музеї історії України. Присвятили її професійному святу журналістів. Зокрема відвідувачам представили 30 робіт російського блогера та художника Антона Мирзіна. У своїх плакатах він критикує пропагандистську машину Кремля, яка, на думку автора, зомбує росіян, а також засуджує військову агресію Росії проти України та окупацію Криму. 

  Попередній матеріал
  США підтримують Україну щодо реалізації програми співробітництва з МВФ
  Наступний матеріал
  Під Києвом продовжує палати нафтобаза: зранку там пролунав ще один вибух
  Теги:
  Loading...