Сенцов 5.ua

Фільм про Сенцова стане спецподією на "Молодості"

  Стрічка російського режисера Аскольда Курова буде показана на 45 міжнародному кінофестивалі "Молодість" у рамках Спецподії.

  Про це повідомляє прес-служба КМКФ "Молодість".

  Як зазначається, фільм вийде на екрани наступного року, але глядачі Київського кінофестивалю зможуть побачити його готові епізоди.

  "Фільм оповідає про обставини справи Олега Сенцова, українського режисера та сценариста, затриманого російськими спецслужбами у Криму за начебто підготовку теракту проти пам'ятника Леніну. Після сумнівного судового процесу Олега засудили на 20 років за створення терористичної організації, пов'язаної з українськими націоналістами. Сенцов свою провину не визнає, а з вимогою відпустити українця виступили Педро Альмодовар, Андрій Звягінцев, Вім Вендерс та багато інших відомих особистостей зі світу кіно. Тому, фокусуючись на постаті самого Сенцова, фільм розповідає і про тих, хто намагається врятувати режисера", - йдеться у повідомленні.

  За інформацією прес-служби, стрічка є спільним проектом як у фінансовому аспекті (кошти на виробництво збирали шляхом краудфандінгу), так і за складом команди. Російський режисер Аскольд Куров працює над картиною разом з молодим українським документалістом Андрієм Литвиненком, попередні роботи якого включають епізоди з альманахів "Поза Євро", "Україна_голоси", "Євромайдан. Чорновий монтаж".

  Нагадаємо, у Києві 24 жовтня розпочнеться 45-й міжнародний кінофестиваль "Молодість".

  Попередній матеріал
  Вето оборонного бюджету США не перешкодить наданню зброї Україні - посольство
  Наступний матеріал
  СБУ затримала три вантажі продуктів для "ДНР"
  Теги:
  Loading...