Джоан Роулінґ отримала найвищу нагороду Франції

  Найвищу нагороду Франції - Орден Почесного Легіону - отримала письменниця Джоан Роулінґ, - авторка епопеї про Гаррі Поттера.

  Відзнаку особисто вручив президент країни Ніколя Саркозі. Останні два століття - орден вручають тим, хто найбільше прислужився французькій державності і культурі. Британку Роулінґ - удостоїли за винятковий талант і внесок у розвиток молоді. Пригоди Гаррі Поттера - повернули мільйони дітей до читання. Різними мовами у світі надруковано понад 400 мійльонів книжок. У 2003-му, один із романів про хлопчика-чарівника очолив список найпопулярніших книжок Франції.

  Джоан Роулінґ, пиьменниця: "Ця нагорода дуже важлива для мене. Один із моїх прадідусів був французом, його звали Луї Волан і орден Почесного легіону він одержав у 24-му році за заслуги часів Першої Світової війни. Звісно, мої роботи не можна навіть порівняти зі стражданнями цих людей, що віддавали життя за свободу та справедливість. Але я точно знаю, дідусь би дуже зрадів другому Ордену у його родині і тому факту, що книжки його онуки люблять у Франції".

  Попередній матеріал
  Колумбійські повстанці звільнили Алана Хару
  Наступний матеріал
  Смерть від мобільного телефону у Китаї
  Теги:
  Loading...