5 канал

Дивіться на "5 каналі" документальний цикл "Любомир. Бути людиною"

Сьогодні, 22 лютого, о 18:15 в ефірі "5 каналу" вийде перша серія циклу документальних фільмів "Любомир. Бути людиною", присвяченого Великій людині - Архиєпископу-емериту УГКЦ Блаженнішому Любомиру

З понеділка по суботу в шести серіях фільму буде показано життя єпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, який пережив Другу світову війну, емігрував за кордон та повернувся в Україну, щоб служити своїй Батьківщині.   

"Любомир. Бути людиною" - це велика розповідь, в якій крізь спогади Блаженнішого Любомира про батьків, дитинство та юнацькі роки, його роздуми про людські цінності та ідеали, показана ціла епоха та розказана історія української греко-католицької церкви, яка тривалий час перебувала у вигнанні.   

За словами продюсера фільму Павла Казанцева, стрічка максимально наближена до біографічної. У фільмі вдало поєднані монологи Блаженнішого та розповіді його сучасників про те, як змінювалося їхнє життя після зустрічі з Любомиром.

Окрім того, фільм містить унікальні кадри кінохроніки Львову 40-х років, часів Другої світової війни та загону "Червона калина" - найбільшої та найчисельнішої пластівської організації.

Сам же Любомир Гузар, єпископ Української греко-католицької церкви, так пояснив мету стрічки: "Я згодився на цей фільм задля того, щоб для майбутніх молодих людей зробити запис, як виглядало наше життя, коли ми були молодими".

Дивіться з 22 по 27 лютого о 18:15 на "5 каналі" документальний фільм "Любомир. Бути людиною".

Стежте за анонсами на сторінках "5 каналу" у Facebook та Twitter.

Попередній матеріал
Фейгін: Рішення щодо обміну Савченко на російських ГРУшників політично існує, питання залишається у його технічній реалізації
Наступний матеріал
Воєнний стан в Україні в 2014 році не оголосили через слабкість армії – стенограма засідання РНБО
Теги:
Loading...

Любомиру Гузару - 75 (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

Презентовано диски з роздумами Любомира Гузара про життя (РЕПОРТАЖ)

У Києві презентували аудіо-книгу Любомира Гузара

Фільм "Ломбард" Любомира Левицького виходить у четвер в широкий прокат [відео]