'Гібридна історія'
'Гібридна історія' 5.ua

Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 4 серія"

У цій серії розповідається про Станіслава Юркевича, Юрія Бондаря та Сергія Морозова – саме тих ветеранів АТО, які у серпні 2017 року поїхали в Росію на заробітки, але відчули небезпеку і повернулися в Україну

У четвертій серії розповідається про Станіслава Юркевича, Юрія Бондаря та Сергія Морозова – саме тих ветеранів АТО, які у серпні 2017 року поїхали в Росію на заробітки, але відчули небезпеку і повернулися в Україну. Вони розповідають свою історію, покроково відтворюючи хронологію подій.

Як з’ясувалося, ФСБ Росії планувала "втемну" використати заробітчан-ветеранів АТО з Дніпра з метою подальшого обвинувачення їх у підготовці масових терактів на інфраструктурних об’єктах Москви. Організаторами цієї справи СБУ вважає Сергія Соколова та Дар’ю Мастікашеву, які, у свою чергу, заперечують свою участь у цій неоднозначній історії. Сергій Лойко, беручи інтерв’ю у всіх учасників подій, під час власного розслідування складає пазл за пазлом складає картину цієї операції та з’єднує всі ниточки в одну.

Юрій Щекачіхін, Сергій Ішенков, Пол Хлебніков, Олександр Литвиненко, Анна Політковська… всі вони вели власні розслідування, в яких простежувався слід російських спецслужб. І всі вони стали жертвами політичного режиму. 16 січня ФСБ заарештовує й Сергія Соколова по звинуваченню в підготовці терористичних актів. В СБУ вважають, що таким чином ФСБ замітає сліди своєї участі в проваленій операції.

Попередній матеріал
Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 3 серія"
Наступний матеріал
"Великоднє перемир'я" без "тиші": по Піскам гатили з мінометів
Loading...