'Гібридна історія'
'Гібридна історія' 5.ua

Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 3 серія"

У цій серії детально розглядаються чотири проекти Соколова, і саме четвертий проект поставив Україну на межу широкомасштабного вторгнення російських військ

У третій серії детально розглядаються чотири проекти Соколова. Якщо перші три були класичними прикладами виробництва фейкових новин на місцевому матеріалі, то четвертий проект поставив Україну на межу широкомасштабного вторгнення російських військ.

Перший проект був присвячений трагедії пасажирського "Боїнга", збитого над Донбасом. Соколов з фейковими доказами стверджував в найбільш рейтингових програмах російських ЗМІ, що західні спецслужби заклали в Амстердамі вибухівку на борт лайнера, що і стало причиною його загибелі.

У другому сюжеті, показаному в одній з найпопулярніших передач Росії "Пусть говорят" Малахова, Соколов також за допомогою фейків доводить, що російського депутата-втікача Вороненкова вбили співробітники СБУ в змові з організованою злочинністю.

У третьому сюжеті Соколов за допомогою своїх підручних в Кам'янському створив відеофейк про те, що в Україні є табори, де готують терористів для засилання в Росію.

Всі ці історії розслідує Сергій Лойко, зустрічаючись з так званими "агентами" Соколова. Під час розслідування, за словами "агента" Сергія Сергієнка, з’ясовується, що Дар’я Мастікашева у п’ятнадцятирічному віці працювала в його агентстві, яке займалося розповсюдженням порнографічної продукції. Соколов та Мастікашева цю інформацію спростовують. Сергій Лойко також знаходить "кілера" кілера Дениса Вороненкова, яким виявився безробітний мешканець міста Кам’янського, відеозізнання якого Соколов надавав як доказ причетності СБУ до вбивства російського політика.

Остання, четверта історія, – про трьох колишніх учасників АТО, які у серпні 2017 року поїхали в Росію на заробітки, але відчули небезпеку і повернулися в Україну.

Попередній матеріал
Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 2 серія"
Наступний матеріал
Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 4 серія"
Loading...