'Гібридна історія'
'Гібридна історія' 5.ua

Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 2 серія"

У другій серії розповідається про Сергія Соколова, російського аналітика, який в інтерв’ю Сергію Лойко у своїй квартирі в Москві розповідає історію кохання між ним та Дар’єю Мастікашевою, характеризуючи її надзвичайно скромною, доброю й турботливою "дівчинкою"

У другій серії розповідається про Сергія Соколова, російського аналітика, який в інтерв’ю Сергію Лойко у своїй квартирі в Москві розповідає історію кохання між ним та Дар’єю Мастікашевою, характеризуючи її надзвичайно скромною, доброю й турботливою "дівчинкою". Арешт коханої він пояснює тим, що СБУ мстить особисто йому за політичні розслідування в Україні. Під час розмови Соколов також згадує чеченську війну, справи Бориса Березовського та стверджує, що він доклав руку до президентства Кучми у 1994 році.

Окрім цього, Сергій розповідає про участь в інформаційній зачистці "хвостів" майбутнього кандидата в президенти Путіна. У Соколова немає сумнівів, що в Україні йде громадянська війна. Протягом останніх років після анексії Криму та з початку російської збройної агресії на Донбасі він прославився своїми розслідуваннями, сенсаційні висновки яких активно обговорювалися у російських ЗМІ. В одному з таких розслідувань Сергій "з’ясував", що Денис Вороненков загинув від рук дніпропетровської ОПГ, яка діяла, за ствердженням Соколова, у співпраці з СБУ. Одне з його останніх розслідувань мало на меті показати, що в Україні існують спецтабори, де готують диверсантів для створення терористичних актів в Росії та на Донбасі.

Сергій Лойко проведе власне розслідування та зустрінеться з так званими "агентами" Соколова, які розкажуть багато цікавого…

Попередній матеріал
Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 1 серія"
Наступний матеріал
Дивіться документальний фільм-розслідування Сергія Лойка "Гібридна історія. 3 серія"
Loading...