Видавництво Основи

До Дня незалежності виходить незвичайний англомовний путівник по Україні

  До 24 серпня в Україні перевидадуть путівник Awesome Ukrainе. Після Євромайдану, окупації Криму і початку війни з Росією він поміняв обкладинку: відтепер традиційний Козак Мамай тримає в руках не бандуру, а коктейль Молотова.

  У видавництві "Основи", яке випускає третє перевидання книги, зазначають: Awesome Ukraine цікавий для тих, хто шукав пізнавальну і оригінальну інформацію про Україну англійською мовою, кому доводилося самому пояснювати іноземним гостям, чому наша символіка – синьо-жовтий прапор і тризуб, чому в українців є сентименти до солов'я, калини і сала, чому ми пишаємося Пилипом Орликом, Сержем Лифарем, братами Кличками і літаком Ан-225 "Мрія", а центр Європи знаходиться у Закарпатській області.

  Видавництво Основи

  "Наша мета – розповісти про Україну з гумором, без пафосу та з іронією", – каже видавець Дана Павличко. "Awesome Ukrainе доводить, що Україна сучасна і цікава, але українці також можуть і постояти за себе! Саме тому путівник поміняв обкладинку і поповнився матеріалами про Помаранчеву революцію, Євромайдан і День незалежності. Також у видання додалися статті про багатьох видатних українців: від Богдана Хмельницького до Казимира Малевича".

  Видавництво Основи

  "Ми розпочали серію Awesome Ukrainе чотири роки тому. Минулого року випустили подібний проект по столиці Awesome Kyiv і активно працюємо над книжками Awesome Lviv і Awesome Odesa. Саме ці книги створюють кращий PR Україні і викликають зацікавленість в іноземців", – упевнена співавтор ідеї Анна Копилова.

  Видавництво Основи

  Книга складається з 7 розділів: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт, індустрія. "Власне, тут все, що ми любимо розповідати про Україну!" – кажуть видавці. У продаж Awesome Ukrainе надійде 24 серпня. 

  Попередній матеріал
  Спека у Польщі: висихають річки, бракує питної води у регіонах
  Наступний матеріал
  У Києві затримали підозрюваного у пограбуванні та спробі згвалтування
  Теги:
  Loading...