elhombresombro.livejournal.com

Девід Гілмор: Pink Floyd припинив існування

  Всесвітньовідома рок-група Pink Floyd офіційно припиняє існування.

  Про це повідомляє ew.com.

  Про це оголосив гітарист групи Девід Гілмор, який очолював колектив останні 30 років.

  "Я – все. Я присвятив групі 48 років. І я можу сказати, що 95% цього часу були сповнені музичної творчості, насолоди, були наповнені сміхом і веселістю. Але все підходить до кінця, і було б неправильно знову намагатися це повторити", - сказав Гілмор.

  Також він сказав, що група неможлива без клавішника Річарда Райта (1943-2008), який створював психоделічну атмосферу групи.

  PinkFloydбуло засновано у 1964 році у Великій Британії Сідом Берретом та Річардом Райтом. Але відомим гурт став у кінці 1960-х, тоді ж сформувався його "зірковий" постійний колектив: Роджер Уотерс (бас-гітара, вокал), Девід Гілмор (гітара, вокал), Річард Райт (клавішні), Нік Месон (ударні).

  Зірковий час для колективу настав у 1970-х, коли вийшли їхні найвідоміші альбоми – "Thedarksideofthemoon" (1973), "Wishyouwerehere" (1975), ''Animals" (1977), "Thewall" (1979). Тоді ж сформувався особливий стиль колективу, що включав не тільки класичні рокові елементи, але довгі мелодійні композиції з психоделічними мотивами.

  За альбомом "Thewall" було знято однойменний фільм у 1982 році.

  zbctv.ru

  У 1980-х гурт супроводжували періоди розпаду та розбрату між учасниками, але на початку 1990-х музиканти возз'єдналися і записали кілька нових альбомів, а у 2000-х дали кілька концертів.

  Попередній матеріал
  У штабі АТО готові до можливих "неприємних сюрпризів" від бойовиків до Дня Незалежності України
  Наступний матеріал
  В Росії впав ще один гелікоптер, загинули шестеро людей
  Теги:
  Loading...