dt.ua

Держкіно відновило фінансування деяких українських фільмів

  Державне агентство України з питань кіно у 2015 році відновило фінансування за програмою створення і розповсюдження національних фільмів.

  Станом на 14 квітня 2015 українським кіновиробникам було оплачено з боку Держкіно більше 9 мільйонів гривень, передає видання Gazeta.ua.

  У повідомленні йдеться, що всього в 2015 році на виробництво фільмів бюджетом передбачено 63,8 мільйонів гривень.

  Повідомляється, що гроші отримали проекти, щодо яких існувала заборгованість. Зокрема, мова йде про фільм Тараса Ткаченка "Гніздо горлиці", Олени Дем'яненко "Моя бабуся Фанні Каплан", Юрія Речинського "До біса", Івана Сауткіна "Максим Оса", а також ряд інших проектів.

  Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: "Незважаючи на важку економічну ситуацію в країні і проведення антитерористичної операції на сході, Держкіно з Міністерством культури докладає всіх зусиль для забезпечення стабільного фінансування галузі в рамках існуючих бюджетних призначень та працює над впровадженням альтернативних джерел підтримки національного кіно".

  Як ми уже повідомляли раніше, українське кіно офіційно отримало дах над головою. Найстаріший кінотеатр Києва, розташований на Львівській площі у центрі столиці, став кінотеатром українського кіно.

  Попередній матеріал
  На благодійному аукціоні продадуть шахові дошки з автографами сестер Музичук
  Наступний матеріал
  На Луганщині бійці АТО збили безпілотник терористів - Лисенко
  Теги:
  Loading...

  Л. Сейду та Д. Кросс стали найкращими дебютантами Каннського кінофестивалю

  Українське кіно про Голодомор перемогло на фестивалі у Франції

  У Києві пройде кінофестиваль австралійських короткометражок

  У Києві відкрився кінотеатр українського кіно