"Def Leppard" повертається на сцену

  Легенди повертаються. Деф Леппард, монстри року, що були на піку популярності 20 років тому, оголосили про повернення на сцену. Влітку вони проїдуть Сполученими Штатами з 40-денним туром.

  Музиканти обіцяють, що потішать і тих, хто ностальгує за старими хітами, і прихильників, які очікують від кумирів нових пісень. Мода на музику 80-х повертається. Все більше і більше музикантів, які вже давно оголосили про завершення кар`єри, переглядають рішення.

  Філ Коллен, гітарист: "Ми працюємо більше, ніж будь-коли. Раніше ми записували альбом раз на 3 роки, а потім їздили з концертами рік чи півтора. Зараз ми гастролюємо вже 6 місяців і записали альбом поміж концертами. У цьому є свої плюси. По-перше, альбоми виходять швидше, а по-друге, мені так здається, працювати набагато цікавіше".

  Вівіан Кемпбел, гірарист: "Ми не концентруємося лише на старих хітах. Для нас це надзвичайно важливо, навіть більше, ніж для фанатів. Ми хочемо рухатися вперед, творити щось нове. Тому прагнемо знайти баланс між кількістю старих пісень та нового матеріалу".

  Попередній матеріал
  Тарасюк прокоментував начебто шпигунський скандал з Румунією
  Наступний матеріал
  МВФ повернув звернення української влади, навіть не розглянувши?
  Теги:
  Loading...