комікс з українськими супергероями 5.ua

Чернівчанка презентувала комікс з українськими супергероями

Кобзар, Кіборг, Віра і Кріп стали персонажами  коміксів  "Українські супергерої", які видали у Чернівцях.

Вони  борються із двоголовими орлами та колорадами. Вигадані образи  мають реальних прототипів, каже авторка - це  мужні воїни та їхні помічники, які боронять свою землю на сході країни. Чернівчанка Леся Воронюк - мати дворічної доньки. Жінка розповідає, зіткнулась з тим що багатьом дітям бракує української книги із сучасними героями. На противагу зарубіжних бетмана, людини-павука чи жінки-кішки. Тож вирішила створити комікс з вітчизняними героями.

"Кіборг – це прототип наших воїнів, які зараз воюють, наділений силою. Кріп – це травник з Карпат...Я сподіваюсь, що це буде гарний формат для дітей, щоб вони знали, що відбувається в Україні, але щоб це було розказано їм їхньою дитячою мовою", - зазначає авторка коміксу Леся Воронюк.

Півроку роботи авторки Лесі Воронюк та київської художниці Софії Розуменко і з"явився комікс з назвою "Українські супергерої". Його персонажі - Кіборг, Кріп, Кобзар та Віра. Остання - київська студентка, волонтер. Разом герої здолають двоголового орла та колорада.

Комікси презентували просто неба. Надрукували їх поки що невеликим тиражем - дві тисячі журналів. Читацьку новинку вже вподобали діти.

Майя Гуменна, Михайло Антонюк, Чернівці "5 канал".

Попередній матеріал
Монополії та шантажу "Газпрому" покладено край – Порошенко
Наступний матеріал
Подробиці загибелі подружжя на Луганщині – їх підірвали російські диверсанти
Теги:
Loading...