thisiscolossal.com

Бенксі побудував "темний Діснейленд"

У Британії культовий і загадковий художник Бенксі відкриває дистопійний парк розваг для поціновувачів сучасного мистецтва.

Як повідомляється на сайті проекту Dismaland, парк відкриється 22 серпня і прийматиме усіх охочих до 27 вересня. Вхідний квиток коштуватиме три фунти (близько $5). Розташований парк у курортному місті Уестон-сюпер-Мер за 29 км від Бристоля.

У парку представлені роботи як самого Бенксі, так і ще близько 50 сучасних митців. Зокрема автора найдорожчих робіт на ринку витворів мистецтва - Деміена Герста.

Бенксі представляє глядачам інший погляд на реальність. У випадку з Dismaland, темною версією Диснейленду - це скульптура Русалоньки, яка виглядає як поламана голограма, зруйнований замок Сплячої королеви, Смерть, яка катається на атракціоні, та інші втілення контркультурних ідей.

Одна з робіт зачіпає проблему мігрантів, яка наразі загострилася в Європі. Графіті Бенксі на цю ж тему у жовтні минулого року у графстві Ессекс місцева влада назвала "образливою" і розпорядилася замалювати.

Попередній матеріал
Прем'єр Греції пішов у відставку і оголосив дострокові вибори до парламенту
Наступний матеріал
На Київщині затримали адвоката, який домовився з прокурором про пом'якшення справи за 230 тис. грн
Теги:
Loading...