АP: Майкла Джексона вбили (РОЗШИРЕНО)

  Майкла Джексона вбили. Таку сенсаційну інформацію передає агенство Асошейтед Прес. За його джерелами, судовий слідчий, який веде справу визнав, що смерть короля поп-музики була не випадковою. Результат розтину тіла співака довів - серце зупинилося через передозування снодійного. Втім поки жодних обвинувачень особистому лікарю не висунули.

  Передозування пропофолу спричинило зупинку серця Майкла Джексона. Цей препарат використовують як снодійне. Особистий лікар співака - Конрад Маррей - твердить - пропофол разом з іншими ліками допомогав поп-ідолу подолати безсоння. Експерти ж кажуть - Маррей не мав права давати таку велику дозу та ще й поєднанні з іншими препаратами.

  Філіп Ламб, голова департаменту анастезіології університету Південної Каліфорнії: "Чим більше різних препаратів дають пацієнту - тим більше побічних ефектів. Пропофол можна колоти лише в особливих умовах, наприклад у шпиталі, коли хворий під постійним наглядом. Та й взагалі - пропофол - це не найкращі ліки від безсоння. Є багато інших способів лікувати цю недугу".

  Особистий лікар Джексона Конрад Маррей з пресою спілкування уникає. Однак його адвокат детально описав дії свого клієнта. За словами Маррея, Джексон сам попросив вколоти пропофол, залежним від якого став ще до того, як ним почав опікуватися Маррей.   Він називав препарат своїм молоком пред сном.

  Люди: "Так буває. Лікарі виписують препарати, які люди або не потребують, або стають залежні від них. Я сподіваюся, якщо цього лікаря засудять, то й інші будуть більше думати перед тим, як виписувати непотрібні ліки".

  Люди: "Звичайно, новина, що Джексона могли вбити - шокує. Але з іншого боку - багаті люди живуть по іншому. Вони завжди отримують те, що хочуть. Однак це не звільняє лікарів від моральної відповідальності. Вони повинні оберігати пацієнтів від необачних рішень".

  Майкл Джексон помер рівно 2 місяці тому від зупинки серця. Королю поп-музики було 50 років. Церемонію прощання з Джексоном у прямому ефірі дивився кожен 5-й мешканець планети. А от інформацію про похорон чи місце, де покоїться поп-ідол - родичі досі приховують.

  Захар Симчич, 5канал

  Попередній матеріал
  Сутички у Бразилії
  Наступний матеріал
  Ізраїльська авіація обстріляла Сектор Ґаза
  Теги: