radio24.ua

Андрій Макаревич заспівав з гуртом "Гайдамаки"

  Пісня "Тільки Любов Залишить Тебе Живим" - відповідь артистів на страждання простих людей, цинізм та лицемірство політиків, складну та несправедливу ситуацію, в якій опинилася Україна сьогодні.

  Текст пісні звучить трьома мовами – українською, російською та польською.

  Гурт "Гайдамаки", Андрій Макаревич і польський виконавець Мацей Маленчук записали спільну пісню "Тільки любов залишить тебе живим". Слова, які стали назвою композиції, належать російському музикантові.

  "Гайдамаки" вирішили записати спільну чоловічу пісню про мир. Про мир в Україні і в цілому світі. Мир, як альтернатива всім формам війни: тотальній, гібридній, економічній, інформаційній… Пісня "Тільки Любов Залишить Тебе Живим" - відповідь артистів на страждання простих людей, цинізм та лицемірство політиків, складну та несправедливу ситуацію, в якій опинилася Україна сьогодні", - йдеться на сайті "Радіо 24", де відбулася прем'єра запису.

  Композиція сповнена гармонії та чоловічої суворості.

  Текст пісні звучить трьома мовами – українською, російською та польською. Як зазначається, ідея пісні виникла на репетиції в студії Мацея Маленчука біля Кракова. До речі, під час роботи над композицією польський співак вперше виступив також у ролі саксофоніста. Потім до спільної творчості запросили Андрія Макаревича, з яким гурт "Гайдамаки" має дружні стосунки. Запис пісні було здійснено на студії ФДР у Києві.

  Прослухати антивоєнну пісню можна на сайті, а також в ефірі "Радіо 24".

  Нагадаємо, український співак Святослав Вакарчук прокоментував трагічні події в рідному Мукачевому. 

  Попередній матеріал
  Бойовики не пропустили гуманітарний вантаж від Червоного Хреста до Донецька
  Наступний матеріал
  Минулої доби на Сході України загинув український військовий, ще один отримав поранення – Лисенко
  Loading...