5 канал

Анастасія Приходько розповіла, чим хоче представити Україну на Євробаченні-2016

Найдосвідченіша претендентка на участь у Євробаченні від України описала свій шлях до цьогорічного конкурсу

Співачка Анастасія Приходько в ефірі "5 каналу" заявила, що завжди мріяла поїхати на Євробачення від саме України попри те, що із низки причин її дискваліфікували з національного відбору у 2009 році. Цього року вона – уже півфіналістка відбіркового етапу – пропонує пісню англійською мовою "I am free now".

Про сам твір вона розповіла таке: "Ідея пісні моя, бо я така людина, що повинна співати про те, що відчуваю зараз, або в той чи інший період. Я хотіла співати про свободу, бо всі ми дуже мріємо бути вільними. Вона не пов’язана з політикою, вона не пов’язана з війною. Вона пов’язана з тим, щоб відчути просто себе вільним – від усього. Може там якесь кохання, може невдалі стосунки, може ще щось. Вона підійде як для чоловіків, так і для жінок".

Створював композицію вірменський автор Шуршан Саргсян, записували її в Києві, а мастеринг робили в Німеччині, працювали теж у Вірменії. "Саме до Євробачення ми написали цю пісню, у нас був місяць, і ми впоралися з цим завданням", – зазначила співачка.

Читайте на нашому сайті повну версію розмови із Анастасією Приходько – про Євробачення, війну та совість українських митців.

Попередній матеріал
Абромавичуса викликали на допит в Антикорупційне бюро
Наступний матеріал
МВФ занепокоєний рішенням міністра економіки про відставку

Анастасія Приходько: Я б собі не пробачила, якби залишилась у Росії

Голосування на Євробаченні має більшу вагу, ніж “референдум” сепаратистів – МЗС Великої Британії

Патріарх Кирил боїться приїзду до Москви "бородатих співачок" із Євробачення